Google опублікувала результати свого ігрового експерименту Quick, Draw!


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Ще в листопаді Google запустила сайт, що дозволяє “погратися” з розробками компанії в галузі штучного інтелекту за допомогою веб-додатків. Одним з них була Quick, Draw! – гра, яка вгадує, що Ви малюєте. Зрештою вона перетворилася на інструмент, який пропонує замінити Ваші начерки на акуратний кліп-арт.

 

Цього тижня Google опублікувала дані, отримані від “Quick, Draw!”, щоб показати Вам, як 15 млн людей малюють ті самі об’єкти. Дуже цікаво подивитися на те, як люди інтерпретують випадковий предмет, від мавп до парашутів і телефонів.

Подивіться, наприклад, на жабу.

Абстрактніші малюнки, такі як йога, виявилися дуже цікавими.

Більшість наступних малюнків були інтерпретовані як автопортрети. Деякі обличчя прикрашало довге волосся, великі очі, окуляри, а інші походили на смайликів.

Дракони – один з найцікавіших наборів. Якщо більшість людей бачать жабу однаково, то дракона – по-різному: від вогнедишного до рогатого.

Усі отримані під час експерименту дані тепер можуть бути використані сторонніми розробниками при створенні власних систем комп’ютерного зору – Google виклала їх у відкритий доступ.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *