AlphaGo переміг у першій грі проти світового чемпіона


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Програма зі штучним інтелектом AlphaGo від Google знову перемагає. У першій грі з трьох штучний інтелект виявився сильнішим за світового чемпіона по грі в Го – Ке Цзе. У 2016 році їй вже вдалося обіграти легендарного корейського гравця Лі Седоля з рахунком 4:1. Перша перемога над Ке підтверджує величезний потенціал штучного інтелекту.

Деталі гри

Перед матчем професіонал 9-го дана і коментатор Майкл Редмонд сказав:

Думаю, кожен розуміє, що Ке Цзе – найсильніший гравець серед людей.

Незважаючи на поразку, за стратегією Ке створюється враження, що він у процесі також вивчив незвичайну техніку гри AlphaGo. Остання, до речі, провела серію із 60 перемог в онлайн-матчах.

AlphaGo перемогла з розривом всього в 0,5 балу. Такий результат лише характеризує стратегію програми: важливий не розрив у балах, а вибір тих комбінацій, які принесуть перемогу. Технічно, результат виявився близьким, проте штучний інтелект був у виграшній ситуації ще на ранній стадії гри.

Виконавчий директор і один із засновників DeepMind Деміс Хассабіс на прес-конференції після гри зазначив:

Здається, гра була відмінною. Ми висловлюємо величезну повагу до Ке Цзе за майстерно проведену гру і мотивацію AlphaGo працювати на межі.

Зустрічі Ке і AlphaGo проходять у рамках саміту, присвяченого майбутньому Го, який проходить цього тижня в китайському місті Вучжен. Друга гра запланована на четвер, а фінал пройде вже в суботу. В п’ятницю сили AlphaGo будуть перевірені в двох товариських матчах: спочатку програма виступить партнером по команді в грі між китайськими професіоналами, а потім проведе показову гру з п’ятьма китайськими гравцями одночасно.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *