Розроблений додаток, що дозволяє за допомогою нейронних мереж розфарбовувати чорно-білі фото


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Дослідники з Каліфорнійського університету у Берклі розробили додаток з ШІ, який розфарбовує чорно-білі фотографії.

Як він влаштований?

Насправді розробка не нова, оскільки дослідники – Річард Чжан і його команда – запустили демо-версію додатка ще в 2016 році. Проте тоді ШІ був не таким розумним: він допомагав розфарбовувати фотографії, але іноді робив це неправильно. У новій версії додатка ця проблема вже виправлена. Також у додатку з’явилися підказки, які допоможуть програмному забезпеченню зрозуміти, які кольори використати для отримання реалістичніших результатів.

Як альтернатива підказці може використовуватися для накладення художніх ефектів, наприклад, надання фотографіям іншого кольору.

Чжан вважає, що їх розробка може з’явитися в різних фоторедакторах. Скачати додаток на Linux і macOS можна c GitHub.

Зазначимо, що в квітні фахівці з цього Університету випустили додаток на базі нейронних мереж, який може перетворювати картини на фотографії і, навпаки, міняти пору року на фотографії та багато іншого.

Джерело: Ubegizmo

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *