Apple розробляє чіп для використання ШІ у своїх пристроях


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Apple розробляє виділений процесор, який буде використаний для виконання завдань, пов’язаних із застосуванням ШІ, наприклад, розпізнавання облич і мовлення. Чіп працюватиме разом з центральним і графічним процесорами.

Можливості чіпа

Чіп надалі зможе обробляти задачі з розпізнавання облич, частин мови і використовуватися для прогнозування тексту в клавіатурі iPhone та iPad. Apple також дозволить розробникам отримати доступ до чіпа для його використання в сторонніх додатках.

Новий чіп для обробки виділених задач – не новинка в iPhone. Починаючи з iPhone 5s 2013 року випуску, пристрої Apple мають співпроцесор, призначений для енергоекономного збору і зберігання даних з датчиків.

І коли він з’явиться у пристроях?

Компанія вже протестувала прототипи майбутніх пристроїв зі ШІ-чіпом, але ще не зрозуміло, чи буде він в iPhone 8.

Джерело: MacRumors

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *