Розроблений фільтр, що дозволяє перетворити Ваше обличчя на відео в статую


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Група дослідників під керівництвом професора з Чеського технічного університету в Празі створила керований штучним інтелектом алгоритм, який може анімувати осіб у стилі вибраної фотографії.

Програма Сікори робить щось середнє, фокусуючись на обличчях людей. Вона здатна перенести стиль намальованої олією картини або бронзової статуї на людину, яка говорить у відео. Результат зачаровує. Це схоже на те, що роблять Snapchat, Facebook та Instagram (чи на те, над чим вони зараз працюють), проте, виходить це набагато краще.

Як це працює?

Не зовсім зрозуміло, як команда Сікори добилася такого результату. Очевидно, що вони використали прийоми машинного навчання. Програма може ідентифікувати обличчя, відрізняти фон і передній план фото майже так само, як це роблять візуальні алгоритми сучасних комп’ютерів.

Очевидно, підготовлена дослідниками доповідь про цей проект була схвалена редакцією Transactions on Graphics – одного з журналів, що випускаються Асоціацією з обчислювальної техніки (США). Проте її опублікують тільки цього літа, після того, як команда Сікори представить свої розробки на конференції з питань комп’ютерної графіки SIGGRAPH.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *