Microsoft випустила Cognitive Toolkit 2.0 – інструмент для машинного навчання


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft Cognitive Toolkit 2.0 тепер загальнодоступний. Інструмент дозволяє створювати, навчати і оцінювати власні нейронні мережі, які потім можна з легкістю масштабувати.

Що нового з’явилося в Cognitive Toolkit 2.0?

Нова версія інструмента знаходилася в стадії бета-тестування з жовтня 2016 року. Вихідний код Cognitive Toolkit 2.0 доступний на GitHub. Незалежний вимір продуктивності показав, що на одному графічному процесорі інструмент від Microsoft працює краще за аналоги:

На декількох графічних прискорювачах, наприклад, нових Tesla V100 від NVIDIA, поліпшення помітне ще сильніше. Це можна пояснити співпрацею двох компаній у цій галузі.

Cognitive Toolkit 2.0 отримав, окрім іншого, три нові функції:

  • Підтримка Keras: Keras API був створений для розробки додатків із ШІ. Він пропонує прості інтерфейси, мінімізує кількість дій користувача і забезпечує чіткий і ефективний зворотний зв’язок. Підтримка Keras нині знаходиться в режимі відкритого тестування.
  • Підтримка Java і Spark: після навчання моделі з використанням Python або BrainScript для оцінки моделі можна було використати ті самі Python і BrainScript або C#. Тепер же для цього можна використати і новий API для Java. Це дозволяє інтегрувати моделі глибокого навчання у свої додатки на Java й оцінювати їх на таких платформах, як Spark.
  • Стискування моделей: оцінка  моделі, навченої на слабких процесорах, може знизити продуктивність. У Cognitive Toolkit 2.0 доступні розширення, які дозволяють квантувати реалізації декількох операцій. Це підвищить продуктивність моделей Cognitive Toolkit на серверних і вбудованих пристроях з невеликою втратою точності оцінки.

Джерело: блог Microsoft

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *