ШІ від Microsoft набрав ідеальний рахунок у Ms. Pac-Man


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

ШІ від Microsoft пройшов усі 256 рівнів гри Ms. Pac-Man на Atari 2600 і набрав ідеальний рахунок у 999 990 очок. Замість того, щоб навчати ШІ повному проходженню гри, дослідники розбили її на невеликі задачі, які розв’язувала команда зі 150 невеликих нейронних мереж.

І як була влаштована ця система?

Канадська фірма Maluuba, нещодавно придбана Microsoft, зосередилась на навчанні з підкріпленням. Це методика навчання ШІ, в якій алгоритм отримує штрафи і винагороди за використання негативних і позитивних результатів відповідно як “навчальний матеріал”. Сенс полягає в тому, щоб система сама розуміла, які дії ведуть до продуктивнішого результату. Такий же метод застосовувався в AlphaGo – відомому ШІ від Google, який обіграв чемпіонів світу в Го.

Які подальші плани Microsoft?

Отриманий результат говорить сам за себе. Команда хоче використати його, щоб зробити ШІ швидшим, надійнішим і самодостатнім. Ця система, на думку дослідників, може бути використана в продажах або в системах розпізнання природних мов. Цікаво, чи зможе ШІ пройти Contra, не підглядаючи в код Konami?

Джерело: Engadget

ofollow noopener noreferrer”>назвала свою систему “Архітектурою гібридних винагород” (Hybrid Reward Architecture).

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *