Додаток Microsoft Pix навчився перетворювати фото на графічні ілюстрації


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft випустила оновлення iOS-додатка Microsoft Pix, яке додає Prisma-подібну функціональність. Спочатку додаток призначався для поліпшень фотографій на Вашому iPhone шляхом налаштування кольорів, експозиції та інших параметрів.

Що змінилося?

У додатки була додана функція Pix Styles, яка дозволяє перетворювати Ваші фото на ілюстрації, а також використовувати інші ефекти. Наприклад, використавши один з ефектів, Ви зможете “підпалити” Ваше фото. Проте, як пояснює Microsoft, це не просто накладений фільтр, а реально перетворене зображення з обробленими текстурами, тонами і візерунками.

Додаток пропонує 11 стилів, але найближчими тижнями будуть додані нові.

Яка функціональність додатка?

Як і в Prisma, можна посилити або ослабити ефект, провівши пальцем по екрану. Після цього Ви зможете обрізувати фото і поділитися отриманим результатом у соцмережах, як і раніше.

Проте нова функція Pix Paintings дає додатку перевагу над Prisma, Lucid, Pikazo, Dreamscope та іншими аналогами. Вона дозволяє побачити в режимі реального часу, як перетворюється Ваше фото. Хоча практичної користі від неї небагато, виглядає вона ефектно.

Як це працює?

Нові функції були розроблені в співпраці зі Skype і дослідною лабораторією Microsoft в Азії. Для обробки великих об’ємів даних використовувалися глибинні нейронні мережі.

До речі, Вам не варто непокоїтись про збільшення витрат трафіку, оскільки обробка зображень відбувається прямо на пристрої. Це частина плану Microsoft із перенесення ШІ з хмари на Ваш пристрій.

Скачати додаток можна у App Store.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *