Малюємо разом із ШІ: Google випустила онлайн-демо нейронної мережі sketch-rnn


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google Brain, підрозділ компанії, який займається вивченням ШІ, представив онлайн-демонстрацію можливостей своєї нейронної мережі sketch-rnn, створеної у рамках проекту Magenta. Як ми писали в квітні, її навчали на даних, отриманих під час експерименту Quick, Draw! Нова демоверсія дозволяє Вам почати малюнок і дати ШІ його домальовувати, як на гіфці нижче.

Демо відмінно працює на настільних комп’ютерах, але на мобільних пристроях можливі проблеми унаслідок великого об’єму даних.

Були підготовлені також інші моделі.

Multi-Prediction (множинне пророцтво)

Ця модель схожа на попередню. Ви починаєте малювати в лівій частині екрана, а в правій відображаються варіанти завершення малюнка, створені нейронною мережею. І не дивуйтеся, якщо вона домальовує не зовсім те, на що Ви очікували – вона художник, вона так бачить.

До речі, зробивши начерк, Ви можете змінити тип малюнка (у випадному меню внизу) і отримати, наприклад, квадратного кота або круглу вантажівку.

На цьому малюнку одна з пожежних машин намальована людиною, інші інтерпретовані нейронною мережею.

Interpolation (інтерполяція)

Цей метод полягає в перетворенні одного намальованого об’єкта на іншій. При виборі моделі ліворуч і праворуч з’являються випадкові начерки з колекції, і після натиснення кнопки “Interpolation” починається магія перетворення об’єктів. Можете спробувати самі.

Variational Auto – Encoder (варіаційний авто-кодувальник)

Ця мережа використовує як початковий Ваш малюнок, але не копіює його, а намагається, наслідуючи Ваш стиль, намалювати об’єкт сама. Потішно виходить, якщо намалювати, наприклад, кота, а нейронній мережі сказати, що це краб.

До речі, про те, що таке “варіаційний автокодувальник”, Ви можете дізнатися в нашій шпаргалці з типів нейронних мереж.

Ось список усіх демо:

  1. Базова sketch – rnn.
  2. Multi – prediction.
  3. Interpolation.
  4. Variational Auto – Encoder.

Джерело: блог Magenta

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *