Sony відкрила доступ до своїх інструментів для машинного навчання


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Sony відкрила свої напрацювання в області побудови нейронних мереж для розв’язання задач глибокого машинного навчання, зібрані в один проект NNabla. Фреймворк розрахований на використання не лише на великих серверах і кластерах, але й на настільних комп’ютерах і вбудовуваних пристроях. Підтримується робота в ОС Windows і Linux.

Як влаштований NNabla?

Його ядро написане на С++. Кінцевим додаткам пропонується програмний інтерфейс для мови Python, що вирізняється простотою використання і високою гнучкістю: наприклад, для створення дворівневої  нейронної мережі для класифікації втрат достатньо п’яти рядків коду. Для роботи зі статичними (ефективніші з точки зору споживання пам’яти і швидкості роботи) та динамічними (володіють вищою гнучкістю у побудові моделей) графами обчислень надається єдиний API. Також є підтримка CUDA для перенесення обчислень на графічний процесор, спеціальний движок для роботи з пам’яттю, що дозволяє оптимізувати й організовувати спільне використання пам’яті, і можливість підключення модулів для реалізації нових функцій, методів оптимізації та операторів для нейронної мережі.

А Sony взагалі працює з ШІ?

Виявляється, що так. Серед проектів, які використовують NNabla, заслуговують на увагу розумна колонка Xperia Agent, движок для оцінки вартості нерухомості в Sony Real Estate Corporation, система розпізнавання дій користувача в Xperia Ear і механізм розпізнавання рукописного введення в електронній книзі Sony DPT – RP1.

Тепер NNabla стане в ряд з такими фреймворкам, як TensorFlow, Torch і Theano. Ознайомитися з проектом можна на GitHub.

Джерело: блог NNabla

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *