У MIT розробили прилад EQ-Radio, що використовує Wi-Fi для читання емоцій


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Учені з Массачусетського технологічного інституту використовують Wi-Fi і ШІ для визначення емоційного стану людей. Вони створили прилад EQ-Radio, який виявляє і вимірює окремі серцеві скорочення, відкидаючи радіосигнали від людей.

Як працює EQ-Radio?

Алгоритм радіопередавача працює за принципом електрокардіограми (ЕКГ), але для цього непотрібно прикріплювати до людини дроти. Це досягається завдяки тій самій технології, що використовується і в звичайних маршрутизаторах. Примітна частина – це машинне навчання, яке і лежить в основі EQ-Radio.

Інформація, яку отримує ШІ, обробляється інакше, ніж стандартна ЕКГ. Коли людина фізично пов’язана з машиною, розмір і форма хвиль, що сприймаються комп’ютером, передбачувані. Без цього зв’язку EQ-Radio не може отримати точні відомості про серцебиття, адже положення, розмір кімнати і багато інших чинників можуть заглушити його. ШІ спершу отримує уявлення про те, що відбувається навкруги, а потім збирає відомості про серцебиття, саме це і дозволяє точніше визначити емоції.

І які перспективи?

Як зазначають учені, ця технологія здатна на більше, ніж на просте визначення емоційного стану. Наприклад, її можна використати як функцію для розумного будинку, яка здатна визначити, чи стався у Вас серцевий напад. Це може врятувати значну кількість життів.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *