Нейромережу навчили генерувати зображення анімешних дівчат


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Дослідники з університетів Стоуні-Брук, Тунцзі й Карнегі-Меллон, а також Фуданського університету, створили систему, здатну самостійно генерувати стилізовані під аниме зображення дівчат. Про це команда повідомила у своєму блозі.

Генеруємо дівчину

Кожен може згенерувати дівчину прямо у браузері, оскільки команда випустила доступного всім клієнта. Користувач може задати декілька параметрів, наприклад, колір волосся і очей, або залишити вибір випадковим. Було помічено, що періодично мережа трохи відходить від вибраних параметрів або погано їх обробляє. Найгірше вона справляється з окулярами.

Як це працює?

На даний момент у відкритий доступ викладений тільки фронтенд, що ґрунтується на ReactJS. Модель тренували з використанням нової технології DRAGAN, процес навчання описаний у звіті. Розробники обіцяють незабаром викласти на GitHub і бекенд.

 Джерело: The Next Web

rget=”_blank” rel=”nofollow noopener noreferrer”>проекті Майка Тіка. Авторові вдалося створити систему, яка може генерувати портрети неіснуючих людей.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *