MIT Technology Review: штучний інтелект Amazon може стати законодавцем моди


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

ШІ вже допомагає в роботі журналістам, спортсменам і лікарям. Незабаром звичайною справою стануть покази “машинної” моди. Принаймні, Amazon має намір утілити це в життя. Інтернет-гігант зайнятий розробкою великої кількості програм машинного навчання, здатних допомогти дизайнерам одягу визначити модні тенденції.

Алгоритм, розроблений технічною групою Amazon, навчається, як і багато наявних, на вхідних даних, що є зображеннями предметів моди. Результатом роботи будуть майбутні тренди світових подіумів. Хоча все ще рано заявляти про появу нового конкурента Chanel, саме створення подібного алгоритму розкриває плани Amazon.

Повертаючись до Amazon, деякі їх експерименти в індустрії моди вже принесли свої плоди. У квітні 2017 року компанія представила камеру Echo Look, яка використовує голосового асистента Alexa як розумного стиліста. Поради Alexa дає, фотографуючи користувача і використовуючи алгоритми машинного навчання, що ґрунтуються на порадах реальних експертів моди. Це ще один плюс до скарбнички компанії, яка явно не проти завоювати світ моди, використовуючи свої розробки в галузі ШІ.

Джерело: Engadget

працює схоже з фільтрами Prisma і дозволяє дізнатися, як, наприклад, виглядатиме блуза кольору Вашої улюбленої сукні.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *