Google побудувала “місто” для тестування своїх безпілотних автомобілів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Для безпілотних автомобілів складною є поведінка в ситуаціях, в які автолюбителі всього світу потрапляють щодня. Паралельна парковка, односторонній рух, випадкові перехожі на проїжджій частині – все це потребує абсолютної концентрації уваги всіх учасників дорожнього руху.

Для перевірки поведінки безпілотників одного зі своїх проектів Waymo, інженери Google побудували тестове місто Castle в пустелі Каліфорнії. Фахівці компанії придумали різні сценарії з використанням дорожніх знаків, манекенів, інших транспортних засобів для тестування наявних меж реакції ШІ, що відповідає за керування автомобілем.

Випуск першого повністю безпілотного автомобіля на ринок є як великою революцією у світі технологій, так і великою авантюрою. Троє з чотирьох американців вважають, що такий вид автомобілів не буде повністю безпечним. Саме з метою розвіяти всі сумніви Google вкладає величезні суми в подібні проекти.

Містом споруду назвати можна лише умовно: його площа становить 100 акрів, будівель немає, є тільки дороги, пішохідні доріжки, виїзди і перехрестя.

Крім реквізиту, використовуваного для відтворення міського середовища, деякі тести проходять за участю людей, також відомих як “професійні пішоходи”. На запитання: “Чи важко виконувати роботу, уявляючи, що тебе може переїхати робот?”- багато хто з них відповідає:

Ми лише повинні навчитися довіряти їм.

Джерело: Digital Trends

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *