Lyrebird створила ШІ, здатний синтезувати голос будь-якої людини


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Lyrebird випустила бета-версію генератора людського голосу. Вона дозволяє будь-кому створити цифрову копію свого голосу, використовуючи лише хвилинний запис природного голосу.

Що потрібно для створення голосового аватара?

Команда розробників вже зараз пропонує протестувати систему, попри те, що результат все ще далекий від ідеалу: більшість отриманих голосів хоч і звучать схоже, але штучно. Система пропонує користувачам прочитати короткі фрази, що є навчальною вибіркою для алгоритму. За словами розробників, хвилинний запис є мінімальним об’ємом для фіксації певних характеристик голосу. Проте більша кількість наданих аудіозаписів природного голосу поліпшить якість цифрового.

API для сторонніх додатків

Як повідомила компанія, 10 сторонніх розробників зацікавились продуктом. Саме їм Lyrebird надала бета-доступ до API голосового генератора. Творці відеоігор хочуть генерувати діалоги “на льоту”, автори аудіокниг мріють, щоб їх твори могли читатися голосами різних людей, розробники цифрових помічників застосують технологію в текстових повідомленнях, які також можуть бути прочитані голосом посилача. У технології також зацікавлені кіновиробники, які думають про  “заморожування” голосів акторів, щоб вони були доступні завжди, навіть після їх смерті.

Підробні голоси

Як стверджують розробники у своєму блозі, після виходу першої версії програми багато хто порушив питання з приводу шахрайства і підробки голосів:

Юридично Ваш цифровий голос належить тільки Вам, і ніхто не може використати його без Вашої згоди, що і вказано в нашому акті. За винятком голосів Обами і Трампа, які ми використовуємо для демонстрації можливостей нашого продукту.

Джерело: блог Lyrebird

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *