Udacity запустила два курси по безпілотних технологіях


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Освітні програми Udacity побудовані так, щоб надати широкий доступ до тих галузей знань і технологій, потреба в яких у працедавців висока.

Знайомство з безпілотними автомобілями

У учбовій програмі Udacity вже був курс про безпілотні автомобілі, але, як виявилося, матеріал і його подання були розраховані на досвідченіших студентів, що мають глибокі знання в цій області. Компанія вирішила запустити свого роду фундаментальну ввідну програму, щоб ще більше зацікавлених учнів змогло почати навчання.

Ввідний курс расчитан на практичне застосування вивченого матеріалу, але в той же час навчає основам таких тим, як Байесово мислення, матриці, основи З++, алгоритмічне мислення, комп’ютерний зір. Udacity розробила цей курс спільно з компанією Lyft.

Випускники курсу будуть гарантовано записані в існуючу програму про безпілотні автомобілі, після закінчення якої багато студентів отримують запрошення на роботу від провідних компаній цього сегменту ринку високих технологій: BMW, Volvo, Lockheed і багатьох інших.

Літаючі машини

Цей курс включає лекційні матеріали провідних світових експертів у сфері аеронавтики і аерокосмічної промисловості. Усупереч назві, курс фокусується не лише на літаючих машинах – він охоплює цілий ряд майбутніх технологій транспортування і включає учбові матеріали по безпілотних літальних апаратах, у тому числі квадрокоптерам, що уміє літати самостійно, і літакам з дистанційним управлінням.

Учбовий план побудований з упором на основні принципи автономних польотів, включаючи планування шляху переміщення, управління транспортним засобом і сприйняття сенсорних систем. Випускники курсу отримають набір навичок, які застосовні в таких областях, як комерційний моніторинг активності дронов, автономні перевезення вантажів і безпілотне перевезення пасажирів.

Засновник компанії Udacity Себастьян Трун прокоментував введення нових курсів на платформі:

Сьогодні безпілотний автомобіль – звичніша і реальніша річ з точки зору суспільства. Я твердо переконаний, що безпілотні польоти, будь то доставка вантажів або пасажирів, мають велике і світле майбутнє.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *