Google визначила найнебезпечніший веб-браузер


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Domato є звичайним фазинг-інструментом для тестування безпеки, що передає досліджуваному додатку випадковий набір даних й аналізує аномалії вихідних даних.

Domato тестує DOM-движки – компоненти браузера, які зчитують HTML-код і організовують його в DOM, яка потім відмальовується і виводиться у вікні браузера у вигляді зображення, яке користувачі бачать на своїх екранах.

Google: безпека DOM-движків має бути головним пріоритетом

Згідно з твердженням інженера Google Івана Фратріча, творця Domato, виробники веб-браузерів дуже рідко випускають оновлення, що містять критичні виправлення проблем безопаности DOM, незважаючи на їх наявність. Він також заявляє, що після повної відмови від технології Flash у 2020 році, зловмисники сфокусуються на атаках DOM-движків.

17 помилок безпеки в Safari

Для перевірки можливостей Domato були вибрані п’ять найпопулярніших на сьогодні браузерів: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge і Safari, і проведені близько ста мільйонів тестів.

Результати показали, що Safari має найгірший DOM-движок із 17-ма помилками системи безпеки. На другому місці з кінця розташувався Edge із 6-ма проблемами, IE і Firefox мають всього по 4 недоліки, а переможцем став Chrome, маючи у своєму пасиві 2 проблеми.

Google заявила, що звернулася до розробників кожного з браузерів і повідомила про знайдені помилки, а також надала їм копії Domato, щоб кожен з них міг самостійно виконати більші тести своїх продуктів. Іван Фратріч також зробив вихідний код Domato відкритим для всіх, виклавши його на GitHub. Він сподівається, що сторонні програмісти адаптують його продукт для роботи з іншими додатками, а не тільки з DOM-движками веб-браузерів.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *