Вийшла перша альфа-версія Django 2.0


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У Django 2.0 з’явилася величезна кількість нових функцій, повний список яких доступний на офіційній сторінці проекту. Представлена альфа-версія є своєрідною презентацією можливостей нової версії Django.

Згідно із заявами розробників, вихід бета-версії відбудеться за місяць, у жовтні 2017 року, а предрелізної – в листопаді. Проте ці терміни не є остаточними, і багато залежить від результатів тестування продукту співтовариством Django. Оновлення дат виходу можна знайти в Google-групі розробників.

Варто нагадати, що всі функції альфа- і бета-версій не є остаточними, і не можна стверджувати, що вони використовуватимуться у фінальному релізі. Однак, якщо Ви хочете попрацювати з новими функціями або спробувати знайти помилки реалізації продукту, то можете скачати альфа-пакет Django 2.0 із його офіційної сторінки або через менеджер пакетів PyPI.

Джерело: блог Django

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *