Facebook анонсувала переліцензування React, Jest, Flow і Immutable.js


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Усі нові версії цих програм Facebook випускатимуться з ліцензією MIT. Про це представники компанії заявили у своєму блозі. Варто зазначити, що в липні Apache додала BSD+Patent до списку ліцензій, програми яких не дозволяється використовувати в проектах компанії.

Facebook прийняла рішення переліцензувати свої продукти, оскільки не хоче стримувати технічний прогрес у використанні React, Jest і Flow через такі нетехнічні причини, як ліцензування продуктів. При цьому компанія продовжує вірити, що тип ліцензії, вибраний нею раніше, давав більше переваг.

Зміна правил ліцензування вказаних проектів не вплине на інші програми Facebook, і рішення про їх можливий відхід від ліцензії BSD+Patent прийматиметься для кожного продукту індивідуально.

Джерело: блог Facebook Code

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *