Opera 49 стане першим браузером із підтримкою шоломів віртуальної реальності


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Opera 49 стала першим браузером з автоматичною обробкою відео для шоломів віртуальної реальності. Нова версія включає спеціальний програвач для таких популярних гарнітур, як HTC Vive і Oculus Rift, а також інших пристроїв з підтримкою OpenVR.

Кількість VR-контенту збільшується прискореними темпами. При цьому відтворення потокового відео в шоломах віртуальної реальності пов’язане з низкою проблем. Спершу його необхідно скачати, а потім – переглянути, причому використовуючи програвач від виробника гарнітури. Для розв’язання цієї проблеми Opera вбудувала обробку потокового VR-контенту прямо у браузер.

Йдеться не лише про 360-градусне відео

На даний момент Opera підтримує VR-контент з YouTube, Facebook і Vimeo. При цьому будь-яке класичне плоске відео можна переглядати у віртуальному кінотеатрі. Браузер розпізнає підключений VR-пристрій, і вверху відео з’являється кнопка “Подивитися в VR” (Watch in VR). При натисненні починається відтворення в шоломі.

Плани на майбутнє

Компанія заявляє, що це перший крок на шляху до повного занурення у віртуальну реальність. Перспективним напрямом був названий спорт.

Джерело: блог Opera

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *