Levi’s і Google випустили в продаж “розумну” куртку


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нагадаємо, що навесні 2017 року компанії у спільній заяві повідомили, що подібна куртка буде першим продуктом проекту Jacquard. Офіційна назва Levi’s Commuter Trucker Jacket, її можна буде придбати за $350 в деяких магазинах Levi’s, починаючи з 27 вересня 2017 року. У онлайн-магазині компанії нова “куртка-гаджет” з’явиться у продажу з 2 жовтня 2017 року.

Основною ідеєю куртки є спрощення контакту з телефоном користувача за допомогою деяких жестів. Куртка дозволить здійснювати основні дії – початок відтворення музичного трека, його зупинка, отримання навігаційних команд (за допомогою звукових функцій телефону), читання вхідних текстових повідомлень.

Усі дії можливі завдяки вбудованим в манжети рукавів куртки чутливим панелям і “мозку” всього гаджета – знімній мітці. Ця мітка також забезпечує тактильний зворотний зв’язок і оснащена світлодіодом для повідомлень. Дії-жести можна настроїти в спеціальному застосуванні для Android версій вище 6.0 і iOS 10 і вище. Нова куртка нічим не відрізняється від своїх “нормальних” аналогів – її можна випрати, знявши мітку.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *