Stack Overflow і Microsoft розробили бота-помічника для Visual Studio Code


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Обсяг знань у галузі програмування, комп’ютерних наук і ШІ, якими розробники діляться на платформі Stack Overflow, постійно збільшується.

Компанія Stack Overflow у співпраці з Microsoft та їх платформою Cognitive Services розробила бота, який використовує напрацювання Microsoft у галузі ШІ. Цей бот є розширенням для Visual Studio Code і дозволяє розробникам знаходити відповіді на запитання без перемикання між середовищем розробки і веб-браузером, у такий спосіб підвищуючи продуктивність.

Бот є самонавченим, і чим більше людей ним користується, тим точніші результати він зможе надавати користувачам. Код бота та інструкція з його установки доступні на сторінці GitHub.

Представники Stack Overflow у своєму блозі зазначили:

Ми захоплені створенням таких умов, щоб розробники могли взаємодіяти один з одним і стимулювати зміни в суспільстві. Підтримка обміну знаннями і використання ШІ на платформі Stack Overflow відкриє великі можливості для всіх користувачів сервісу.

Джерело: блог Stack Overflow

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *