Microsoft приєдналася до Open Source Initiative як корпоративний спонсор


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

27 вересня Open Source Initiative оголосила про те, що компанія Microsoft стала офіційним спонсором організації.

Заснована 1998 року, Open Source Initiative зараз є одним з найуспішніших прибічників програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом. Компанія вивчає питання освіти, співпраці та “запобігання зловживанням ідеалами й ідеями, властивими руху Open Source”.

Спонсорська підтримка – це гучне визнання значення відкритого вихідного коду. Також співпраця надає організації такі необхідні грошові кошти, хоча в заяві й не вказано, яку саме суму виділила Microsoft.

Трохи історії

За останні 15 років Microsoft радикально змінила свої погляди на безкоштовне і відкрите програмне забезпечення.

У 2001 році CEO компанії, яким на той момент був Стів Баллмер, описував Linux як “рак”, який “чіпляється до всього в сенсі інтелектуальної власності”. У подальші роки ставлення Microsoft до Open Source пом’якшилось, і в двотисячних компанія випустила дві нові відкриті ліцензії: Microsoft Community License і Microsoft Permissive License.

Microsoft відкрила первинники .NET Framework та інших продуктів, таких як Visual Studio і Typescript. Крім цього, вона портувала Bash на Windows, а Powershell і .NET – на Linux і macOS. І, напевно, найнесподіванішим стало приєднання Microsoft до Linux Foundation.

І ось ми тут. Спонсорство Open Source Initiative компанією Microsoft є ще одним нагадуванням про те, що прагнення компанії до програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом і прозорості щирі. Погані старі дні Баллмера і “підтримати, надбудувати і знищити” залишилися позаду.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *