Facebook оптимізувала і поліпшила Android SDK


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Попередній підхід до створення мобільних додатків на базі Android SDK ґрунтувався на підключенні всіх модулів розробки. Введення розділення на підмодулі допоможе розробникам створювати привабливі додатки з легким та ефективним кодом.

Що це означає?

З новим підходом до розробки з Android SDK можна підключати тільки ті модулі, які Вам потрібні. Це спрощує розробку і зменшує розмір додатка. До сьогоднішнього дня підключення всього SDK додавало 335 кілобайтів. Тепер же, якщо додатку потрібний лише доступ до Facebook, до загального розміру додасться тільки 246 кілобайтів, що на 26 % менше. Використання тільки засобів аналітики Facebook додасть до розміру додатка всього 52 додаткові кілобайти, що зменшить розмір на 86 % порівняно з використанням усіх модулів SDK.

Дані зміни повністю зворотно сумісні, тобто Вам не треба вносити будь-які зміни в наявні проекти.

Як виглядає новий SDK?

Нижче представлена схема модулів та їх відповідні розміри:

Розміри модулів не є підсумовуваними, тобто підключення модуля Facebook Login збільшить розмір додатка на 246 кілобайтів, а не на 246+50 кілобайтів із додатковим підключенням Facebook Core.

Оптимізація налаштування Facebook Analytics

У рамках поліпшень Android SDK була додана можливість записувати у балки події купівлі, на додаток до подій установки, запуску і часу роботи додатка. Це дозволить автоматично отримувати точніші дані від користувачів. Розробники, які не бажають автоматично записувати події додатка, можуть легко відмовитися від цієї функції, встановивши прапорець автозапису в false у маніфест-файлах додатка.

Установка нового SDK

Випробувати новий SDK можна, скачавши його з офіційної сторінки.

Джерело: блог розробників Facebook

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *