Cloudflare надала своїм клієнтам безлімітний безкоштовний захист від DDoS-атак


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Як йдуть справи сьогодні?

Загальноприйнятою практикою вважається стягування з клієнтів додаткової плати за захист їх сайтів від масштабних DDoS-атак, якщо їх тарифний план не покриває це. Також не рідкісними бувають випадки відключення клієнтів від мережі компанії, що надає послуги хмарних технологій, якщо захисні механізми не можуть упоратися з атакою, не зачіпаючи інших учасників сервісу.

У разі відмови компанії або неможливості сплатити виставлений рахунок, DDoS-атаки досягають своєї мети і обрушують сайти. При повторних масштабних атаках клієнти хмарних сервісів часто переходять на дорожчі тарифні плани, що не в останню чергу позначається на бюджеті їх компаній.

Що пропонує Cloudflare?

За словами генерального директора Cloudflare Меттью Прінса, їх мережа здатна відбивати масштабні DDoS- атаки потужністю до 15 терабіт за секунду без впливу на працездатність сервісів інших клієнтів. Він також додав:

Ми раді оголосити, що Cloudflare більше не відключатиме клієнтів від мережі, незалежно від масштабності розгорнених проти них DDoS-атак і від використовуваного ними тарифного плану. На відміну від переважаючої практики в галузі, ми ніколи не виставимо клієнтам додатковий рахунок за використання наших сервісів. Вони не повинні платити більше тільки тому, що якісь хулігани намагаються завадити їхньому бізнесу.

Варто зазначити, що в 2014 році компанія стала першою на ринку хмарних технологій, хто ввів шифрування даних як послугу за умовчанням.

Багато хто тоді говорив, що ми божевільні. Проте через три роки, всі учасники ринку наслідували наш приклад, і шифрування за умовчанням стало стандартом у галузі. Я також розраховую на те, що багато хто незабаром відмовиться від виставляння додаткових рахунків за захист від DDoS-атак, що покладе край масштабним атакам на наших клієнтів.

Технічна група компанії Cloudflare опублікувала у своєму блозі статті про дві технології – No Scrubs і Gatebot, які допомогли зробити крок до введення безлімітного захисту від DDoS-атак.

Джерело: блог Cloudflare

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *