Mozilla випустила нову версію браузера Firefox


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Mozilla оголосила про випуск Firefox 56, нову актуальну версію браузера. Як завжди, компанія надала доступ до оновлення на своїх FTP-серверах на день раніше.

Ця версія представляє нові зміни в інтерфейсі. Внутрішні зміни браузера компанія вирішила відкласти до наступного релізу, Firefox 57, передбачуваною датою виходу якого є 14 листопада.

Скриншоти нарешті доступні всім

Однією з найголовніших змін у новій версії стало додавання однієї нової іконки в інтерфейсі браузера. Вона призначена для того, щоб робити скриншоти за допомогою внутрішньої утиліти.

Технічно, Mozilla офіційно випустила інструмент використання скриншотів ще в Firefox 55, проте їм могли скористатися не всі користувачі. Тільки деяким поталанило отримати доступ до цієї функції, оскільки інженери вирішили перевірити її роботу. Тепер же вона доступна всім.

З іншого боку, 27 вересня Opera випустила нову версію свого браузера, в якій також є функція використання скриншотів. Vivaldi, до речі, так само додала дану функції у версії 1.7, випущеній в лютому.

Нова панель налаштувань

Другу головну зміну в цій версії помітити складніше. Розробники повністю змінили панель налаштувань. З попередніх восьми залишилися тільки чотири вкладки: Основні, Пошук, Приватність браузера і Акаунт Firefox.

Mozilla також додала в панель налаштувань поле “Пошук”, схоже на той, що використовується у браузерах на базі Chromium. Він допоможе користувачам знайти потрібні їм налаштування набагато швидше.

Останньою новиною, але не менш важливою, стало те, що Mozilla вирішила почати блокувати весь медіаконтент при відкритті фонових вкладок. Нещодавно компанія Google анонсувала схожу функцію. Її суть полягає у блокуванні автоматично відтворних медіафайлів на сайтах в Chrome, але ця функція буде додана в Chrome Stable не раніше як наприкінці січня 2018 року.

У Firefox 56 також були додані виправлення помилок безпеки. Проте повний список цих виправлень буде випущений, коли велика частина користувачів браузера встановить останнє оновлення.

Джерело: BleepingComputer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *