Знімки екрана і конвертер валют: випущена Opera 48


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Крім цього, додані можливість видалення небажаних пропозицій автозаповнення в адресному рядку, перенесення закладок з браузерів Edge і Yandex, а також поліпшена чіткість промальовування інтерфейсу для моніторів з високим розділенням. Про все це розробники Opera повідомили у своєму блозі.

Легкий пошук

Оновлений інструмент пошуку Opera дозволяє шукати, копіювати текст і ділитися ним. При виділенні тексту автоматично відкриється спливаюче віконце з пропозицією пошуку тексту в установленій за умовчанням у налаштуваннях браузера пошуковій системі.

Конвертація валют, одиниць виміру і часових поясів

Корисна фіча, яка допоможе Вам в автоматичному режимі переводити одиниці виміру, валюту, які зустрічаються на іноземних веб-сторінках, у зручне для Вас представлення: унції в грами, швейцарські франки в рублі, дюйми в сантиметри. Хочете дізнатися, котра буде година  у Вашому регіоні, коли почнеться футбольний матч улюбленої англійської команди? Немає проблем, Opera зробить все автоматично.

Opera 48 уміє конвертувати 16 одиниць виміру, час в 14 часових поясах і 32 валюти, повний список яких доступний у блозі розробників. Щоб скористатися новою функцією, достатньо виділити необхідний текст:

Знімок екрану

Ця функція перейшла в Opera 48 з браузера Opera Neon, представленого раніше в 2017 році. Інструмент можна запустити з меню або бічної панелі, клікнувши на піктограму камери або ж натиснувши комбінацію Ctrl+Shift+5 (macOS: ⌘ + ⇧ + 5). Після ініціалізації інструмента з’явиться можливість налаштувати кадр знімка, вибравши саме те, що необхідно “сфотографувати”. Також доступна функція знімка всього екрана. Всі зображення можуть бути збережені як PNG-файли або просто скопійовані у буфер обміну.

Видалення непотрібного автодоповнення

Opera 48 для Windows і Linux дозволяє видаляти підказки URL-адрес. Як-от: помилкове введення або сторінка, якої Ви просто хочете позбавитися, один клік миші видалить адресу з історії та форми автодоповнення.

Імпорт закладок з Edge і Yandex

Порівняно з попередніми релізами браузера додана можливість переносити збережені закладки і дані з веб-браузерів Edge і Yandex. Повний список підтримуваних для перенесення браузерів:

  1. Google Chrome.
  2. Mozilla Firefox.
  3. Microsoft Edge.
  4. Microsoft Internet Explorer.
  5. Safari.
  6. Yandex.
  7. Закладки, збережені в HTML-файлі.

Оновлений движок

Opera 48 працює на оновленій версії Chromium 61. Серед іншого, ця версія підтримує модулі JavaScript, що допомагає уніфікувати спосіб написання модульного JavaScript-коду. Тепер сторінки можуть також просити очищення файлів cookie, кешів та інших пов’язаних з ним даних шляхом відправки нового HTTP-заголовка. Крім функціональних змін, движок також забезпечує поліпшену стабільність і безпеку.

Установка

Повний список змін і нововведень доступний у блозі продукту.

Джерело: блог Opera

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *