Google відключила функцію NFC-розблокування, не попередивши користувачів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google без оголошення припинила підтримку функції NFC Smart Unlock. Вона дозволяла користувачам розблоковувати їх Android-смартфони за допомогою NFC-міток або карток. Найдивнішим є те, що інтернет-гігант навіть не спромігся оповістити користувачів про видалення даної функції.

Це рішення було підтверджено працівником Google у повідомленні про помилку NFC Smart Lock. Він повідомив, що “функція застаріла для нових користувачів”. Він також пояснив, що “опція буде прихована” для тих, хто вже не є користувачем NFC.

Даний неприємний факт був виявлений користувачем Reddit із псевдонімом JamesDwho. Він повідомив про відключення функції інших користувачів.

NFC Smart Unlock тепер недоступна для користувачів, які створили новий обліковий запис Google в липні цього року і пізніше. Він також підкреслює, що всім, у кого дотепер є доступ до цієї функції, варто утриматися від виходу з акаунта або оновлення їх пристрою, а якщо ні, то вони більше не зможуть її використати.

Хоча NFC Smart Unclock і не була особливо затребуваною функцією, декілька компаній представляли її як одну з головних “фішок” своїх смартфонів. Так, наприклад, було з Google та їх лінійками Nexus і Pixel. Більше того, призначене для користувача керівництво для налаштування цих лінійок дотепер містить інформацію про активність даної функції.

Ще одним обурливим фактом є те, що користувачі, приведені в замішання, дотепер шукають способи, щоб розв’язати цю проблему.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *