Програмісти MIT змогли успішно портувати код між несумісними проектами


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

CCC є роботою лабораторії комп’ютерних наук і штучного інтелекту MIT CSAIL. Учені представили свою роботу на щорічній конференції ESEC/FSE на початку вересня 2017 року.

Інструмент дотепер недоступний для публічного використання, оскільки дослідники все ще працюють над його вдосконаленням. Утиліта вже демонструє відмінні результати.

Згідно зі звітом дослідників, вони використали CodeCarbonCopy для портування коду між шістьма популярними Open Source програмами для обробки зображень. Команда провела 8 експериментів, 7 з яких завершилися успішно, оскільки програма-одержувач безпомилково виконала портованй код.

У чому секрет успіху?

За словами розробників, CodeCarbonCopy вдалося добитися подібного успіху завдяки двом його особливостям. По-перше, це його здатність виявляти і переносити змінні з однієї кодової бази в іншу. Використання ССС передбачає одночасний запуск програм “донора” і одержувача коду. Під час роботи програм ССС ідентифікує змінні, які виконують ті самі дії, і створює їх список для людини, яка спостерігає за експериментом. По-друге, інструмент також відображає змінні, для яких не може знайти збіги, щоб програмісти могли зв’язати їх вручну або ж відмовитися від них у портованому коді.

ССС підійде для всіх додатків?

Як виявилося, утиліта працює тільки для певного класу завдань. Нині інструмент корисний винятково для портування коду між додатками, які працюють із зображеннями, відео-, аудіо- і PDF-файлами. Надалі планується використати CCC для обробки громіздких і неорганізованих форматів.

Є аналоги?

Варто зауважити, що CCC не є першою спробою MIT зробити революцію портуванні коду. У січні 2016 року Інститут спільно з Adobe оголосили про проект Helium Project, ініціативу, що допомагає розробникам оновлювати старі первинники під сучасне устаткування.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *