Розробники Theano оголосили про закінчення підтримки бібліотеки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Theano – це Python-бібліотека, що дозволяє ефективно визначати, оптимізувати і оцінювати математичні вирази для використання в алгоритмах глибинного навчання.

У найближчі декілька тижнів вийде фінальна версія Theano 1.0. Потім протягом року буде організована мінімальна підтримка продукту, але вже без введення нових функцій. Theano залишиться на ринку Open Source програм, але MILA більше не зобов’язується обслуговувати і підтримувати продукт у майбутньому.

Про це команда розробників повідомила у своїй групі Google. Подібне рішення пояснюється неможливістю підтримки конкуренції з більшими гравцями ринку машинного навчання.

Як повідомив Паскаль Ламблін, один з членів групи MILA:

Ми дуже пишаємось тим, що більшість інновацій Theano сьогодні впроваджена в інші фреймворки. Представлення моделей у вигляді математичних виразів, можливість зміни графів обчислень для кращої продуктивності, запуск коду на GPU і багато чого іншого зараз стало підґунтям багатьох інструментів.

Джерело: Google- група MILA

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *