У нових релізах Ubuntu не буде 32-бітової версії


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Починаючи з Ubuntu 17.10 (Artful Aardvark), було вирішено не пропонувати 32-бітовий ISO-образ операційної системи. Про це в середу повідомив Дмитро Лєдков, розробник з компанії Canonical. Реліз нової версії ОС призначений на 19 жовтня.

Більшість дистрибутивів вже використовують 64-бітову архітектуру

За словами Лєдкова, 32-бітова версія вже не є версією за умовчанням. Також вона не є найбільш популярною серед традиційних пристроїв: настільних комп’ютерів, ноутбуків і серверів. В основному вона використовується для цільових проектів, у тому числі для Інтернету речей.

При цьому, як зазначив Лєдков, Canonical не планує відміняти підтримку: компанія продовжить випускати оновлення безпеки. Зникне лише ISO-образ нової версії.

Дистрибутиви Lubuntu і Xubuntu, копії Ubuntu для слабких систем, швидше за все, продовжать пропонувати 32-бітову версію.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Я користуюсь убунту вже років 10. З однієї сторони вже давно не використовується 32х бітна архітектура, а з іншої лінукс дуже добре себе показує на старих комп’ютерах з повільними процесорами. Тут вже прийдеться вибирати, залишатися на старих версіях убунту чи оновлювати пк. Я вважаю що кому потрібно той буде користуватися 32х бітною системою, як наприклад winXP ще працює на багатьох пк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *