Unity анонсувала оновлення платформи Connect


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Протягом попереднього року розділ проектів став потужним інструментом, що дозволяє розробникам і творцям ігор продемонструвати свою роботу і талант світовій спільноті Unity і працедавцям галузі. У серпні 2017 року було оголошено, що весь контент із сайту madewith.unity.com переїжджає на платформу Unity Connect.

Розкажи свою історію

Оновлення платформи Unity Connect дозволяє розробникам публікувати власні статті. Саме вони є ще одним інструментом, що дозволяє поділитися своїми знаннями і досвідом зі співтовариством Unity, а також показати набуті навички потенційним працедавцям.

Ділися своїми іграми

Оскільки всі можливості сайту madewith.unity.com були перенесені на платформу Unity Connect, користувачі також матимуть можливість поділитися створеними іграми з усім співтовариством. Учасники платформи зможуть залишити відгуки на ігри, поділитися посиланням на них, щоб більша кількість людей дізналася про Ваші проекти.

Покажи світу свою роботу

Усі наявні проекти платформи перенесені до розділу “Showcase”. Цей розділ призначений винятково для того, щоб ділитися своєю роботою, незалежно від того, чи є Ви художником, професіоналом 3d-графіки або фахівцем з аудіо. Все, що було створено Вами, може бути продемонстровано співтовариству в цьому розділі.

Почни користуватися

Щоб додати свої роботи, ігри або статті до відповідних розділів, необхідно зайти на платформу під своїм обліковим записом, клікнути на кнопку “Post Something Else” і вибрати необхідний розділ:

Джерело: блог Unity

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *