Влада Південної Кореї заборонила ICO слідом за Китаєм


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Заборона також поширюється на всі види кредитування в цифрових валютах. FSC зазначила, що ICO є популярним інструментом залучення засобів стартапами і приватними особами, але криє в собі небезпеку створення “фінансових пузирів”, не підкріплених реальними фінансами.

У своєму прес-релізі комісія додає:

ICO є надмірно спекулятивними і порушує Закон про ринок капіталу. Настає жорстке переслідування із суворими санкціями для емітентів ICO.

Проте, як і в РФ, обмін цифрових валют у Південній Кореї не регулюється законодавчо, і комісія ретельно досліджує ситуацію на ринку криптовалют для підвищення ефективності заходів регулювання.

Варто нагадати, що Південна Корея стала другою країною, що офіційно заборонила ICO. Раніше таке рішення було прийнято Народним банком Китаю.

Истчоник: Coinspot

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *