Bloomberg: Google готує оновлення двофакторної системи безпеки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Як повідомляє Bloomberg, компанія Alphabet, що володіє інтернет-гігантом Google, скоро виведе на ринок новий продукт під назвою Advanced Protection Program, який додасть нові функції захисту персональних даних, що зберігаються в сервісах компанії. Advanced Protection Program блокуватиме сторонні додатки, що намагаються отримати доступ до даних користувачів, за допомогою двох фізичних USB-ключів безпеки.

Програма повинна замінити необхідність використання наявної двофакторної аутентифікації для захисту облікових записів. Alphabet має намір надавати свій продукт корпоративним керівникам, політикам та іншим людям, для яких проблема безпеки персональних даних є першочерговою.

Google вже випускала в 2014 році спеціальне програмне забезпечення для USB Security Key, пристрою, призначеного для поліпшення захисту персональних даних. При підключенні до комп’ютера такого фізичного ключа користувачеві надається можливість застосовувати надійніші заходи безпеки для облікових даних Google.

Джерело: Bloomberg

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *