Google запатентувала систему розпізнавання жестів у просторі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За задумом Google, розумні пристрої розпізнаватимуть не лише такі загальноприйняті жести для контакту з телефоном, натиснення, перетягання і збільшення, але й інтуїтивно зрозумілі будь-якому користувачеві дії:

Пристрої також зможуть запам’ятовувати жести користувачів і призначати їм спеціальні події. Щоб вимкнути телефон, потрібно буде на цю подію задати жест – наприклад, рух пальцями вниз:

Цей патент передбачає можливість розпізнавання жестів декількома пристроями одночасно, що може привести в майбутньому жести на зміну голосовим командам. Наприклад, замість того, щоб говорити розумній колонці Google Home “Ok, Google, вимкни світло у вітальні”, можна просто використати жест, що імітує натиснення вимикача.

Варто зазначити, що ідея переміщення зображення на екрані смартфона без дотику до нього була використана в проекті Google Project Soli ще в травні 2015 року. Розробка проекту триває дотепер, проте розробникам відкритий його SDK.

Іншою ідеєю використання жестів, втіленою в життя, стало створення розумної куртки від Levi’s і Google, розробленої компаніями у рамках проекту Jacquard.

Джерело: 4pda

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *