Apple відкрила доступ до ядра нових випусків iOS і macOS і його ARM-версій


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія з Купертино відкрила доступ до низькорівневих системних компонент нової macOS High Sierra. Основною метою надання вільного доступу до первинників є можливість для розробників і просто зацікавлених у системі Apple осіб переглядати код компонентів і пропонувати способи їх поліпшення.

Всього опубліковані 200 пакетів із вихідними кодами, включаючи ядро XNU, складові частини Darwin та інші програми і бібліотеки, не пов’язані з GUI, а також різні API, необхідні для розробки додатків для нової ОС. Apple також відкрила доступ до GitHub-репозиторію самого ядра XNU, що є частиною проекту Darwin, який використовується в iOS і macOS.

Компанія завжди відкриває доступ до ядер своїх операційних систем. Цей же випуск вирізняється тим, що Apple уперше випустила версію ядер, оптимізовану під ARM-процесори. Так, iOS на Galaxy S8 Ви не запустите, але зможете трохи краще розібратися, як влаштована ця операційна система.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *