Колишній інженер Google і Uber заснував релігію поклоніння штучному інтелекту


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Мультимільйонер Ентоні Левандовські є талановитим інженером і підприємцем. Два роки тому він вирішив розширити своє портфоліо, створивши нову церкву. Свою некомерційну релігійну організацію він назвав Way of the Future (Шлях майбутнього).

Левандовські обіймає посади генерального директора і президента своєї компанії. Мета Way of the Future – “розвиток і сприяння в досягненні божественного, що ґрунтується на технології штучного інтелекту”. Релігія сприяє поліпшенню суспільства через “пізнання і віру у божественне”.

З лютого 2017 року Waymo, дочірня компанія Alphabet, позивався до Uber. Ентоні Левандовські звинувачується в розкраданні секретів Waymo з метою передачі технологій суперникам, у даному випадку компанії Uber.

Левандовські покинув Waymo в січні 2016 року. Вже в травні він заснував Otto, компанію з розробки рішень для безпілотних автомобілів. У серпні стартап був поглинений Uber. У вересні 2017 року Waymo затребувала від Uber $1,9 млрд за використання вкрадених патентів.

Технологічна сингулярність

Як і сам Левандовські, в Силіконовій долині багато хто вірить у так звану технологічну сингулярність – день в майбутньому, коли технічний прогрес стане настільки швидким і складним, що виявиться недоступним для розуміння людини. Хоча статися подібне може з кількох причин, одним з найвірогідніших є створення штучного інтелекту, який перевершує людину.

Джерело: WIRED

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *