Oracle представила базу даних, яка сама виправляє помилки безпеки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Такою думкою Еллісон поділився  на щорічній конференції Oracle OpenWorld,1 жовтня 2017 року, в Сан-Франциско. Технічний директор Oracle анонсував нову автономну базу даних, здатну виправляти недоліки в системі безпеки без переведення серверів в офлайн.

Нова система баз даних набула назви Oracle 18c. За словами Еллісона, ідея і розробка подібної системи є великою перевагою порівняно з наявними аналогами, у яких людям доводиться планувати час простою серверів, що зберігають дані, для їх профілактики або усунення проблем.

Машинне навчання всьому голова

У серці нової системи лежать ідеї машинного навчання, що дозволяє системі постійно настроювати параметри безпеки на основі наявних проблем. Еллісон зазначає:

Більше не буде помилок пілота, тому що не буде самого пілота. Ми робимо все можливе, щоб зменшити втручання людини в роботу системи до мінімуму. Ми можемо гарантувати, що час доступності системи становитиме 99,95 %, що означає всього близько 30 хв запланованих і незапланованих простоїв на рік. При виникненні проблеми база даних умить усуне її, не чекаючи установки нового патча через місяць або два, як це відбувається за участю оператора баз даних.

Суцільна економія

Ларрі Еллісон також порівняв нову систему Oracle з наявною Redshift, від Amazon Web Service. За його словами, нова система Oracle гнучкіша, ніж Redshift, що означає якнайшвидшу адаптацію до навантажень з меншою втратою часу.

Redshift не може автоматично збільшити кількість процесорів за необхідності обробки більшого об’єму даних, а потім звільнити непотрібні процесори. Вона не здатна це зробити.

Іншою важливою перевагою 18с є її ціна щодо цінових категорій Redshift. Еллісон зауважив, що оскільки система від Oracle здатна обробляти дані швидше, ніж Amazon Redshift, вартість 18с значно нижче.

Вартість 18с буде нижче від затребуваної Amazon. Ми це гарантуємо, і саме так буде написано в контракті, призначеному для користувача.

Оскільки нова система в автоматичному режимі виправляє недоліки безпеки, клієнти також зможуть зекономити гроші на витратах, пов’язаних із виправленням проблем і підтримкою працездатності бази.

Вихід у світ

Oracle 18c доступна в прес-релізі в хмарних сервісах Oracle. Реліз відбудеться в грудні 2017 року. Версія OLTP буде доступною в червні 2018 року.

Джерело: Business Insider

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *