Microsoft закриває музичний сервіс із платною підпискою Groove Music


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Microsoft анонсувала припинення роботи музичного стримінгового сервісу Groove Music із подальшим переведенням усіх користувачів, які сплатили підписку, на аналогічний сервіс Spotify.

Історія Groove Music

Сервіс був запущений в 2012 році, коли компанія Microsoft придбала Zune Music і перейменувала його на Xbox Music, а вже в 2015 році, незадовго до виходу Windows 10 – в Groove Music. Ім’я сервісу було вибране відповідно до назви додатка для відтворення музики в Windows 10, Groove.

Цей плеєр використовується в основному для відтворення музичних файлів, що зберігаються локально, але він також надавав доступ до стримінгового сервісу компанії Groove Music. Groove Music Pass – назва платної підписки, що надавалася в 22 країнах світу через додатки для настільних комп’ютерів, мобільних телефонів та ігрових консолей.

Користувачі отримають попередження про закриття

Компанія Microsoft оголосила, що закриває сервіс назавжди, і рішення пов’язане з тим, що Groove Music не був фінансово успішним, як очікувалося при його запуску. В оновленій версії додатка, який виходить у вівторок 10 жовтня, платним користувачам пропонуватиметься перевести свої музичні колекції в облікові записи Spotify.

Користувачі Windows 10 Insider Preview вже отримують такі попередження при запуску додатка.

Microsoft не припинить роботу плеєра Groove Music

Користувачам десктопної версії додатка не варто боятися – Groove Music підтримуватиметься і в майбутньому. Проте додаток зможе відтворювати тільки локальні музичні файли. Після 31 грудня 2017 року додаток перестане пропонувати можливість потокового відтворення музики, покупки і завантаження нових композицій з підписки Groove Music Pass.

Усім користувачам платної підписки наполегливо рекомендується перенести свій контент на Spotify до 31 січня 2018 року. Пізніше варіант цифрової міграції не буде можливим.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *