
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
Для того щоб допомогти зрозуміти принцип роботи tab-under, компанія Google створила веб-сторінку, що демонструє поведінку такого виду накрутки трафіка.
Зловживання використанням tab-under
В основному, недобросовісні власники сайтів використовують tab-under для показу реклами, перенаправляючи користувачів на інші сайти і отримуючи за кожен перехід певну плату. Телеметрія Google показує, що великий відсоток сторінок із рекламою не відвідується користувачами цілеспрямовано, а це означає, що їх використання уподібнюється спаму, необхідне для заробітку з переходів.
Сhrome заблокує tab-under-поведінку сторінок
Google представила шляхи усунення зловмисного використання tab-under. Пропозиції використовують наявну інфраструктуру Chrome відображення попереджень усередині веб-сторінки. Вони набуватимуть такого вигляду:
Різниця між пропозиціями полягає в тому, що перша (ліворуч) рекомендує при виявленні tab-under показувати попередження на початковій сторінці до моменту створення нової вкладки, а друга (праворуч) пропонує негайно закрити початкову вкладку і показ попередження на новій сторінці.
Інженери Google віддають перевагу першому варіанту, оскільки другий передбачає створення нової вкладки, яка не збереже історію переходів, приховавши кнопку “Назад”.
Тестування блокування tab-under
За словами інженера Google Chrome Чарльза Харрісона, функція блокування tab-under підтримуватиметься п’ятьма із шести наявних Blink-платформ – Windows, Mac, Linux, Chrome OS і Android. На жаль, Android WebView не входить до цього списку.
Після закінчення тестування нова функція спочатку буде доступна в Chrome Canary на сторінці налаштувань браузера chrome://flags. Проте дотепер немає точної інформації, в якому релізі стабільної версії Chrome з’явиться цей функціонал.
Джерело: Bleeping Computer
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?