Веб-версія месенджера Google Allo вже доступна для браузерів Opera і Firefox


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Allo – це платформа для обміну повідомленнями, розроблена Google, її призначення – замінити звичайним користувачам Hangouts, який буде орієнтований на комерційне використання.

У серпні 2017 року Google випустила веб-додаток свого месенджера Allo, який працював тільки у браузері Chrome. Однак, як повідомив Аміт Фулай, керівник проектів Google Allo і Duo, веб-версія месенджера Allo стала доступною і для браузерів Firefox та Opera:

Працювати месенджер буде аналогічно Chrome-версії. Необхідно в меню мобільного додатка натиснути на пункт “Allo for web”, перейти на сайт веб-версії та відсканувати QR-код, що з’явився. Після виконання всіх дій Ви зможете продовжити спілкування в Allo прямо у вікні браузера.

На додаток до цього Фулай оголосив, що користувачі iOS зможуть також скористатися перевагами веб-додатка Allo. Процес роботи буде схожий з Android.

Джерело: Android Central

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *