Випущений iOS-клієнт Zenkit, менеджера проектів і конкурента Trello


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Веб-додаток Zenkit – це поєднання функціонала Trello з можливістю кастомізації та спільного використання. Перегляд календаря, можливість пріоритезації задач і перетворення заміток на інтелект-карти – ось лише частина доповнень до стандартної канбан-дошки, яка є одним з чотирьох доступних варіантів перегляду задач у Zenkit.

Варто додати, що мобільний додаток має неповний функціонал веб-версії, принаймні, в першому своєму релізі. Проте все-таки є функції додавання цитат, посилань і додаткового матеріалу з меню iOS. Мобільна версія більше схожа на додаток Wunderlist, тоді як веб-додаток залишається традиційним конкурентом Trello.

Дорожня карта додатка

Головний виконавчий директор Zenkit Мартін Велкер зазначив:

Ми докладаємо зусиль, щоб отримати якомога більше функцій з потужнішого веб-додатка для додатків iOS і Android. Це завжди питання ресурсів, доступних на телефоні й на комп’ютері. Нам треба враховувати розмір екрана та обчислювальну потужність, що перетворює створення бази даних на Вашому телефоні на складну задачу. Однак ми впевнені, що з часом розв’яжемо всі проблеми.

У планах компанії з додавання функціонала в мобільні додатки також входять:

  • створення і редагування команд і колекцій;
  • створення і редагування міток і полів;
  • канбан-дошка;
  • перегляд календаря;
  • додавання до проекту нових учасників;
  • обране;
  • нагадування;
  • глибша інтеграція з iOS – додавання ярликів дощок без відкриття додатка.

Android-версію обіцяють випустити через місяць-півтора.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *