Google представила навушники Pixel Buds із можливістю виконання перекладу в реальному часі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розумний помічник Google Assistant буде вбудований у нові безпровідні навушники Pixel Buds, що дозволить управляти деякими функціями зв’язаного з навушниками смартфона без необхідності включення його екрана, наприклад, для перевірки повідомлень або перемикання музичного треку.

Усі елементи управління розташовані в правому навушнику і дозволяють використати жести для доступу до функцій телефону. Виклик Google Assistant робиться натисненням на правий навушник. Більшість функцій Pixel Buds подібна до аналогів у конкурентів.

Є величезна відмінність: можливість отримання моментального перекладу. Безпровідні навушники дозволяють почути переклад 40 мовами світу в режимі реального часу. Функція поки що доступна лише для смартфонів Pixel і Pixel 2.

Основні характеристики Pixel Buds:

  • безпровідні навушники з можливістю управління функціями телефону за допомогою жестів;
  • батарея на 5 годин у режимі розмови;
  • поставляються в комплекті з коробкою для заряджання, можна зарядити навушники з нуля близько 5 разів;
  • вбудований Google Assistant.

Ціна передзамовлення нового гаджета становить $159. Доставка замовлених навушників розпочнеться в листопаді 2017 року.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Дуже корисний гаджет, я вважаю. Безпровідні та й 5 годин у режимі розмови це високий рівень. 40 мов світу в режимі реального часу. Перекладачам скоро прийдеться шукати роботу з такими технологіями. Ідея не нова, але це вже щось таке чого треба чекати в широкому просторі, Їздити по різним країнам стане набагато простіше, більш нового можна узнавати коли в тебе є перевід того що кажуть. Чекаємо на адаптацію для інших пристроїв, зараз доступно лише для смартфонів Pixel і Pixel 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *