Нові пристрої і контент: Microsoft серйозно взялася за віртуальну і доповнену реальність


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У Сан-Франциско Microsoft продемонструвала серію нових AR (Augmented Reality, доповнена реальність) і VR (Virtual Rreality, віртуальна реальність) пристроїв. Вони будуть доступні наприкінці цього місяця. Одним із цих проектів є пристрій преміум-класу HMD Odyssey від компанії Samsung, який коштуватиме близько $500 (29 тис. руб. за курсом на момент написання замітки).

Microsoft накопичує свій досвід в основному за допомогою VR-проекту Cliff House, який, судячи з опису Gizmodo, достатній:

Я міг бачити себе, ведучого блог у Microsoft VR, мій канал в Twitter, який був наді мною, невелике вікно блогу на моїх колінах як ноутбук, і величезний простір для Photoshop прямо переді мною. Треба відредагувати двогодинний фільм? Замість того, щоб витрачати тисячі доларів на 40-дюймові монітори, я міг би створити призначену для користувача установку для редагування відео в Cliff House. Хочете перемкнутися і подивитися фільм? Я міг миттєво переміститися до затемненої кімнати з екраном у 300 дюймів, розташованим переді мною.

Усе це означає, що Microsoft вирішила скласти іншим компаніям серйозну конкуренцію у галузіі доповненої і віртуальної реальності. Скоро дізнаємося, чи вийде у неї створити щось унікальне і насправді цікаве.

Джерело: MIT Technology Review

AltspaceVR. Це величезний поворот для стартапа, який вже в липні збирався закритися через брак фінансування. Разом з цим придбанням Microsoft дістає можливість використати технології, які можуть зробити проведення часу у VR, що набагато менше ізолює від суспільства.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *