Mozilla повністю припинить підтримку Firefox на Windows XP і Vista у 2018 році


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

4 жовтня Mozilla оголосила, що повністю припинить випускати оновлення безпеки свого браузера для систем Windows XP і Vista в червні 2018 року. Також компанія настійно рекомендує користувачам перейти на новішу версію операційної системи. По-перше, це дозволить мати доступ до всіх нових функцій браузера. По-друге, операційні системи, які не одержують оновлення безпеки, мають відомі експлойти і є небезпечними для використання.

Передісторія

У квітні 2017 року Mozilla випустила Firefox 53, який вже не підтримував системи Windows XP і Vista. Замість цього користувачі були переміщені в програму розширеної підтримки Firefox, ESR. Firefox ESR призначений для шкіл, університетів, підприємств та інших користувачів, кому потрібна допомога з масовим розгортанням.

Користувачі, які використовують Windows XP, не мають можливості отримати актуальну версію браузера від Microsoft. Internet Explorer 8 є останньою версією, яку вони можуть установити. IE 9 доступний тільки для користувачів Windows Vista і Windows 7, а 10 і 11 версій – Windows 7 і Windows 8. Оскільки ні Internet Explorer, ні Chrome вже не підтримують застарілі ОС, багато хто використовує Firefox. Ймовірно, тому Mozilla тривалий час випускала оновлення безпеки – це кращий варіант для сотень мільйонів користувачів.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *