Mozilla виділила півмільйона доларів на фінансування відкритих проектів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Mozilla назвала нових одержувачів грантів у рамках ініціативи Mozilla Open Source Support (MOSS). Дана програма була створена для фінансування різних корисних відкритих проектів. Сумарні виплати досягли позначки $539 000. Компанія регулярно допомагає невеликим проектам, і цей раунд фінансування припав на проекти, спрямовані на безпеку.

Одержувачі грантів

Найбільший грант ($194 000) був адресований Ushahidi. Це платформа програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом для краудсорсингу, моніторингу, візуалізації та реагування на повідомлення людей, які опинилися серед політичних заворушень, зіткнулися з порушенням прав людини, стихійними лихами, змінами в довкіллі та іншими надзвичайними подіями. На підставі отриманих даних будується наочна карта події, на якій зведені всі отримані дані. Триває робота зі спрощення безпечної відправки звітів і документації, а також над тим, як розгорнути Ushahidi з мінімальними ризиками для хостів.

Були профінансовані й інші проекти, які, на думку Mozilla, сприятимуть розвитку вільного і здорового Інтернету:

  • $125 000 були передані розробникам webpack, популярного компонувальника модулів JavaScript. Грант виданий, щоб допомогти їм реалізувати підтримку WebAssembly;
  • $100 000 – координатній платформі RiseUp, яка використовується активістами у політичній сфері для підвищення безпеки їх електронної пошти;
  • $70 000 – на створення mod_md, модуля до http-сервера Apache з підтримкою ACME, автоматизованого протоколу видачі сертифікатів. Гроші витратять на спрощення розгортання веб-сайтів і використання захищеного HTTP;
  • $50 000 – розробникам Phaser, HTML5- движка для ігор з відкритим початковим кодом, щоб вони могли завершити розробку третьої версії.

Наступною метою Mozilla Open Source Support є зосередження уваги на окремих регіонах, починаючи з Індії.

Джерело: блог Mozilla

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *