Жовтневий рейтинг мов програмування TIOBE: Swift втрачає популярність


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На початку 2017 року мова програмування Swift показала свій найкращий результат у рейтингу – 2,3 % від загальної кількості запитів, що допомогло їй посісти 10-те місце. Проте жовтнева версія рейтингу розташувала МП від Apple на 16 рядку, і продемонстрований результат погіршується щомісяця. Також варто зазначити повернення мови асемблера в десятку лідерів і стрімке падіння Objective-C.

До недавнього часу поширеною була  розробка мобільних додатків на Java і Swift, які вважають громіздкими мовами. Після впровадження фреймворків для розробки мобільних гібридних додатків популярними стали Microsoft Xamarin (C#), Apache Cordova (JavaScript) і Ionic (JavaScript). Як наслідок, мови C# і JavaScript набувають популярності за рахунок Java і Swift.

Нагадаємо, що TIOBE ранжує мови, ґрунтуючись на даних пошукових запитів, і викладає статистику щомісячно, у тому числі наочно.

Джерело: офіційний сайт TIOBE

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *