Microsoft випустить браузер Edge для Android та iOS із функцією “Продовжити на ПК”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft анонсувала вихід превью-версій браузера Edge для мобільних систем Android і iOS, а також лаунчера для Android. Ці два додатки розроблені спеціально для полегшення перенесення інформації між комп’ютером і мобільним телефоном.

Microsoft Edge став доступним для iOS 5 жовтня, вихід Android-версії запланований на найближчий час. Microsoft Launcher також був випущений 5 жовтня. Можливість продовження роботи з обома додатками на персональному комп’ютері з’явиться в оновленні Windows 10 Fall Creators Update.

Microsoft Edge

Мобільна версія браузера має той самий функціонал, що і десктопна, тому, все те, що видиме в мобільній версії, синхронізується з браузером, установленим на ПК, і може бути або переглянуте в ньому, або збережене для подальшої роботи.

Перша версія мобільного браузера Edge розрахована для використання англійською мовою і тільки в США. У подальших оновленнях будуть додані більшість світових мов і регіонів використання.

Microsoft Launcher

Лаунчери для Android дозволяють налаштувати зовнішній вигляд головного екрана. З лаунчером від Microsoft стає доступною можливість не лише повністю налаштувати оболонку відповідно до власних уподобань, але й продовжити перегляд відкритих на смартфоні фотографій, документів та інших файлів на екрані персонального комп’ютера під управлінням Windows 10. Так само, як і в ОС від Microsoft, лаунчер дозволяє створювати іконки швидкого доступу до контактів, збережених на смартфоні.

Важлива інформація для розробників

Обидві превью-версії мобільних браузерів Edge доступні для обмеженої аудиторії Apple TestFlight і Google Play Store Early Access. Під час тестування продуктів компанія Microsoft збиратиме побажання розробників про поліпшення або виправлення деяких деталей і негайно їх впроваджувати.

Обидва додатки розроблені з використанням движка EdgeHTML, що позитивно зарекомендував себе у Windows 10. Для iOS-версій використовується також движок WebKit, для Android – движок промальовування Blink з проекту Chromium.

Щодо рядків User Agent, то вони ще збігаються з рядками, використовуваними браузером за умовчанням. Надалі компанія включить свої власні токени для кожної версії браузера, які набудуть такого вигляду:

Microsoft Edge для iOS:

Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 10 3 2 like Mac OS X) AppleWebKit/603.2.4 (KHTML, like Gecko) Mobile/14f89 Safari/603.2.4 EdgiOS/41.1.35.1

Microsoft Edge для Android:

Mozilla/5.0 (Linux; Android 8.0; Pixel XL Build/OPP3.170518.006) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/58.0.3029.0 Mobile Safari/537.36 EdgA/41.1.35.1

Повна інформація про превью-версії веб-браузера для мобільних телефонів доступна на сайті компанії.

Джерело: блог Windows Experience

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *