Група розробників Google DeepMind навчить ШІ етиці


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google організувала дослідницьку групу, яка займеться визначенням дії ШІ на реальний світ, а також навчанням ШІ етичним нормам поведінки. Про це підрозділ DeepMind оголосив у своєму блозі.

Група, названа DeepMind Ethics & Society (DMES), своєю метою ставить допомогу технічним співробітникам DeepMind у питаннях впровадження етики в ШІ, а також пояснення суспільству, що ШІ працює на благо кожної людини. Варто зазначити, що подібна група працювала в Google протягом півтора року і налічувала 8 співробітників, а склад нової буде розширено до 25 осіб.

Основними сферами діяльності DMES будуть питання, пов’язані з:

  • конфіденційністю користувачів і впливом ШІ на неї;
  • економічним впливом ШІ;
  • управлінням діями ШІ і підпорядкуванням ШІ людині;
  • ризиками, пов’язаними з роботою ШІ;
  • мораллю і цінностям ШІ;
  • допомогою ШІ в розв’язанні глобальних проблем.

Дует керівників групи у своєму блозі написав:

Ми віримо, що ШІ принесе виняткову користь світу, але тільки якщо дотримуватиметься найвищих етичних стандартів. Розвиток технологій не є нейтральним, тому всі розробники повинні взяти на себе відповідальність за етичні та соціальні наслідки своєї роботи.

Для дослідження представлених вище шести питань нова команда DeepMind планує проводити зустрічі та обговорення потенціалу ШІ з експертами гуманітарних і соціальних наук, а також зважати на думки громадянського суспільства та інших підрозділів DeepMind.

Якщо технології ШІ повинні служити суспільству, то вони повинні створюватися з урахуванням проблем і потреб суспільства.

Подібна ініціатива Google чітко демонструє наміри компанії не лише створювати алгоритми, які навчатимуть ШІ розв’язанню необхідних задач, але й будуть прищеплювати йому необхідні етичні норми поведінки для повноцінного служіння людству.

Джерело: Business Insider

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *