У Keybase тепер можна створювати зашифровані git-репозиторії


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У новій версії криптографічно захищеного сховища файлів Keybase всі користувачі отримали можливість зашифрувати свої GitHub-репозиторії.

Дане шифрування є наскрізним (end-to-end, E2E), тобто тільки Ви зможете розшифрувати подібний репозиторій, попри те, що він зберігається на серверах GitHub. Шифруванню піддаються навіть імена репозиторіїв і гілок учасників.

Усі дані, які завантажуються в репозиторій, підписуються закритим ключем Вашого пристрою, який ніколи не покидає пристрій і нікому не передається.

Новая функція працює також із Github Desktop. Якщо у Вас вже є приватний репозиторій Bitbucket, GitLab або GitHub, Ви без проблем зможете його зашифрувати, використовуючи рекомендації, представлені на сайті проекту. Додаток Keybase надає зашифрований чат, де Ви зможете спілкуватися з Вашою командою.

Источник: блог Keybase

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: keybase

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *